KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229412

nr 1522 9412

Oidentifierad konstnär. Signerad, Arbertshästar. Olja på duk, 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 70x81 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:36:12