KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229412
nr 1522 9412
Oidentifierad konstnär. Signerad, Arbertshästar. Olja på duk, 41x53 cm, yttermått inklusive ram: 70x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:36:12
150 kr
200 kr
250 kr